Pozvánka na konferenciu „Kriminológia v rovine vedecko výskumnej a výučby na vysokých školách v Slovenskej republike, Českej republike a v Poľskej republike“.

22.10.2021

Vážené kolegyne a kolegovia, 

 

dovoľujeme si Vás informovať, že Katedra kriminológie Akadémie Policajného zboru v Bratislave organizuje v mesiaci december, konkrétne, dňa 07.12.2021 v čase od 08.30 hod. do 17.00 hod. online konferenciu s názvom: „Kriminológia v rovine vedecko výskumnej a výučby na vysokých školách v Slovenskej republike, Českej republike a v Poľskej republike“.  

Z dôvodu nepriaznivej spoločenskej situácie spôsobenej ochorením COVID-19, ktorá ovplyvnila organizáciu odborných konferencií a seminárov našou katedrou, si Vás dovoľujeme pozvať na vedeckú online konferenciu s medzinárodnou účasťou v decembrovom termíne.  

V prípade záujmu zúčastniť sa jednaní a prispieť do programu s príspevkom, prosíme, vyplňte prihlášku a zašlite nám ju najneskôr do 25. novembra 2021. Link na zaslanie prihlášky: 

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=kXGtNGqDP0aV-CHw5ORPoz5QyBNtcjZNsTsaOs-uePZUOVdWS1VBTVFKTlVKSUI5VVFVOUxVWkdPWS4u

V prípade záujmu publikovania príspevku v zborníku z konferencie, prosíme, zašlite spracovaný príspevok do 20. decembra 2021 (podľa vzoru v prílohe tohto e-mailu). Publikované budú iba príspevky odprezentované počas konferencie a zaslané do 20.12. 2021 na e-mailovú adresu: michaela.kissova@akademiapz.sk

 

Prihláseným účastníkom zašleme link, ktorý umožní vstup do prostredia konferencie. 

 

Prajeme pekný deň. 

S úctou  

Organizačný výbor konferencie 

formálna úprava príspevku a vzor príspevku

Táto stránka používa cookies. Viac informácií TU.