Študentka Akadémie Policajného zboru v Bratislave Miroslava Koľveková získala 2. miesto v súťaži MISS HASIČKA 2015

12.11.2015

      

AKADÉMIA POLICAJNÉHO ZBORU V BRATISLAVE

Katedra verejnej správy a krízového manažmentu

Súťaže krásy sa v dnešnej robia niekoľkokrát do roka. Okrem národných súťaží, z ktorých víťazky postupujú na Miss World a Miss Universe, sa na Slovensku i Česku organizujú aj menšie súťaže. V sobotu (31.10. 2015) sa v Prahe jedna takáto súťaž  konala. Porota vyberala najkrajšiu hasičku z Česka a Slovenska. Vo finále súťažilo osem finalistiek.

Posledné dva roky sa Miss hasička stali dievčatá zo Slovenska. Vlani to vyhrala Stanislava Halušková z DHZ Likavka a predvlani Dominika Adamčiová z DHL v Chocholnej.

Zlomiť slovenskú nadvládu sa tento rok podarilo 24-ročnej Kateřine Müllerovej zo Zboru dobrovolných hasičov Bezděčín.  Ale Slovensko tiež zabodovalo. Prvou vicemiss sa stala 21-ročná Miroslava Koľveková z Dobrovoľného hasičského zboru v Košickej Belej. Tretie miesto obsadila 20-ročná Lenka Kotulová z SDH Bělá  Tento úspech viac umocňuje skutočnosť, že Miroslava Koľveková je študentkou  Akadémie Policajného zboru v Bratislave 3.ročníka bakalárskeho štúdia študijného programu „Bezpečnostnoprávne služby vo verejnej správe“  špecializácie ochrana pred požiarmi.

Vstúpte do fotogalérie MISS HASIČKA 2015

 

GRATULUJEME k dosiahnutému úspechu a ďakujeme za vzornú reprezentáciu Slovenska a Akadémie Policajného zboru v Bratislave.

 

             mjr. Ing. Milan MARCINEK, PhD.

Katedra krízového manažmentu a verejnej správy

Táto stránka používa cookies. Viac informácií TU.