ŠKP 2 percentá z dane

12.02.2020

Milí kolegovia/kolegyne

 

            Športový klub polície pri Akadémii PZ ďakuje všetkým, ktorí v minulom roku prispeli 2% z daní na činnosť nášho klubu a touto cestou sa obraciame na Vás so žiadosťou o poukázanie 2% z dane z príjmov pre našu činnosť. Peniaze budú použité v rámci Športového klubu polície pri Akadémii PZ, ako prostriedok na zlepšenie a skvalitnenie športu na našej akademickej pôde.

            V prílohe zasielame tlačivo Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane. V daňovom priznaní treba zaškrtnúť, že si uplatňujete 2% zo zaplatenej dane. Na základe toho to personalistky spracujú. Keď dostanete od zamestnávateľa tlačivo o ročnom zúčtovaní, toto potrebujeme priložiť k vyplnenému a podpísanému Vyhláseniu. Vo vyhlásení stačí, keď vypíšete základné údaje a podpíšete ho.

            Zároveň dávame do pozornosti skutočnosť, že osoby ktoré klubu darujú 2% z dane a preukážu sa kópiou potvrdenia o preukázaní 2%, majú možnosť využiť bezplatné členské na akademický rok 2020/2021 (zároveň poprosíme do tlačiva Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane uviesť osobné údaje meno + priezvisko).

 

Vopred všetkým darcom ďakujeme.

 

S pozdravom

 

 

 

Vyhlásenie 2% 2020

Táto stránka používa cookies. Viac informácií TU.