Získajte Microsoft Office zadarmo!

28.02.2017

Cieľom všetkých pedagógov na Akadémii Policajného zboru v Bratislave je spoločný – pomôcť pripraviť študentov pre budúcnosť najlepšie, ako je možné. Preto sme radi, že pre vás máme benefit, ktorý nám pomôže pri dosiahnutí tohto cieľa.

Na základe dohody Ministerstva školstva SR a spoločnosti Microsoft má každý náš študent k dispozícii balík Microsoft Office zadarmo!

Tento automaticky aktualizovaný balík aplikácií zaistí, že budete mať prístup ku vždy najnovšej verzii aplikácií Word, Excel, PowerPoint, OneNote a ďalších po dobu vášho štúdia na Akadémii Policajného zboru v Bratislave.

 

Podľa štúdie spoločnosti IDC sú študenti so znalosťou Microsoft Office lepšie pripravení pre budúce zamestnanie.

Aké sú výhody?

  • Inštalujte balík Microsoft Office až na 5-tich počítačoch, tabletoch a telefónoch s rôznymi platformami.
  • Využite balík spolu s úložiskom OneDrive for Business pre prístup k dokumentom odkiaľkoľvek, jednoduchému zdieľaniu a spoločnej práci.
  • Získajte cenné skúsenosti s najpoužívanejším a v zamestnaní najžiadanejším balíkom kancelárskych aplikácií.
  • Používajte rovnaké aplikácie ako vaši učitelia pre zaistenie plnej kompatibility súborov.

Táto ponuka je dostupná všetkým študentom na Akadémii Policajného zboru v Bratislave. Pre získanie vášho bezplatného balíka Microsoft Office navštívte stránku portal.office.com/OLS/MySoftware.aspx, prihláste sa s vašim univerzitným účtom vo formáte pouzivatel@akademiapz.sk a heslom, zvoľte Office a pokračujte podľa inštrukcií.

Pre ďalšie informácie o bezplatnej cloudovej službe Office 365 na Akadémii Policajného zboru v Bratislave navštívte stránku MS Office 365 zadarmo pre študentov, pedagógov a zamestnancov APZ  a v prípade problémov kontaktujte kontakt na IT podporu.

 

Plagáty na stiahnutie:

A3 plagát

A4 plagát

A5 plagát

Táto stránka používa cookies. Viac informácií TU.