Späť

Deň otvorených dverí 2022

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ 2022

3. 11. 2022 sme otvorili brány našej univerzity pre návštevníkov z rôznych kútov Slovenska. Svojou návštevou nás poctilo takmer 750 hostí, ktorých v úvode privítala L. Kurilovská, rektorka Akadémie PZ v Bratislave.

V hlavnom programe "Dňa otvorených dverí 2022", ktorý už tradične organizuje študijné oddelenie, si mohli nádejní budúci študenti vypočuť informácie o prijímacom konaní, o tom, ako sa u nás našim študentom študuje, ale aj tom, ako a kde všade sa naši absolventi uplatnili v praxi so vzdelaním nadobudnutým na Akadémii PZ v Bratislave.

Súčasťou programu bola aj prehliadka priestorov, o ktorej plynulý priebeh a regulovanie sa postarali naši študenti, ktorí boli v kadetských uniformách a tričkách Akadémie PZ v Bratislave neprehliadnuteľní. Pre návštevníkov sme sprístupnili učebne, špeciálne výsluchové miestnosti, operačnú miestnosť 112, súdnu sieň, externý športový areál aj ďalšie špecializované priestory. V historickom polygóne sa návštevníci vydali vďaka Klub histórie polície, armády a silových zložiek - Khpasz na úžasnú cestu časom v histórii bezpečnostných zložiek, v kriminalistickom polygóne "privoňali" k tajomstvám kriminalistiky a v streleckom polygóne si vyskúšali streľbu na streleckom trenažéri. Nechýbala ani hasičská technika a ukážky sebaobrany v priestoroch úpolovej telocvične.

ĎAKUJEME ZA VAŠU PRIAZEŇ A ZÁUJEM, UŽ TERAZ SA TEŠÍME NA ĎALŠÍ ROČNÍK TOHTO SKVELÉHO PODUJATIA.

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

 

Celú fotogalériu nájdete na našej FB stránke

Topovať